Majandus ja äri
Teisipäev, 18 Aprill 2017 17:09

SEB avas ettevõtete innovatsioonikeskuse

SEB avas Tallinnas ettevõtetele innovatsioonikeskuse, kus ettevõtted saavad oma äritegevuse arendamiseks osaleda kasvuprogrammides.

Alates 16. juunist lõpetab Deutsche Bank korrespondentpanga teenuste osutamise Eesti Swedbankile, misjärel osutab dollarimaksete teenust Swedbank oma klientidele läbi Wells Fargo.

Ilmselt on vältimatu, et peaaegu iga inimene sattub kunagi olukorda, kus ta on kinnisasja omanikuks vähemalt ajutiselt ja selliselt, et seda omandit tuleb jagada sugulase, elukaaslase või naabriga. Kõige sagedamini saabub see hetk pärandvara jagamisel aga ka kooselu ajal ühiselt soetatud vara jagamisel.

Eesti Ametiühingute Keskliidu hinnangul peaks Eesti Energia oma töötajate palku tõstma ilma lisahüvede kärpimiseta, sest ettevõte on kasumlik.

Riigikogu majanduskomisjon kooskõlastas tänasel istungil arenguseire tegevuskava aastateks 2017-2018. Arenguseire Keskusel on kavas läbi viia kolm suurt seireprojekti, mis uurivad avaliku (e-)valitsemise tulevikku, tuleviku töösuhete mängureegleid ning pikaajalisi tootlikkuse arenguid.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes