Maksud ja raamatupidamine
Rahandusminister Sven Sester soovib karastusjookidele vastavalt magusaine sisaldusele astmelist suhkrumaksu, mis jääb vahemikku 20-36 senti liitri kohta; riigieelarvesse oodatakse sellest alates 2018. aastast tulu 24 miljonit eurot.
Maksu- ja tolliametil madalapalgaliste tulumaksutagastust taotlenud inimeste arv jäi alla 80 000.
Neste Eesti kaotas lõplikult vaidluse Tallinna ettevõtlusametiga, milles ettevõte soovis oma tanklate läheduses olevate valgustulpade vabastamist reklaamimaksust.
Valitsus kiitis kabinetiistungil heaks riigieelarve baasseaduse muudatused, mis muuhulgas lubavad tulevikus lasta riigieelarve 0,5 protsendiga SKP-st strukturaalsesse defitsiiti.
Kolmapäev, 05 Aprill 2017 10:52

Otsime toimetejat!

Tõenäoliselt on raamatupidaja amet parim amet maailmas. Ainult kõige targemad, tublimad ja sihikindlamad inimesed saavad selle tööga suurepäraselt hakkama. Aga mis te arvate, kui lisada oma lemmiktööle värvi juurde?

Toimetaja koht vanimas professionaalses ajakirjas „Raamatupidamisuudised“ pakub just sellise võimaluse.

 

  • Oskus ja tahtmine suhelda autoritega ja suunata neid artiklite kirjutamisel
  • Pidev kursisolek Eesti maksusüsteemis, tööturul ja majanduses toimuvaga …
  • Korrektne eesti keel ja sünnipärane kirjutamisoskus
  • Julgus pakkuda ideid ja oskus lahti seletada „keerulised asjad“
  • Arusaamine, mille poolest online-uudis erineb ajakirja artiklist
  • Veendumus, et teie tööst sõltub väga palju

Ülejäänud asjad õpetame kohapeal.

„Raamatupidamisuudised“ – ajakiri säravate ja tarkade inimeste jaoks. Meie toimetaja peaks olema samasugune!

Saada julgelt oma CV-d ja motivatsioonkirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.!

Töökuulutus cv.ee'l: http://www.cv.ee/toopakkumine/litau-buroo-ou/toimetaja-d3281808.html

 

Kolmapäev, 05 Aprill 2017 10:34

Sõiduauto maksustamine erisoodustusena

Sõiduautode maksustamise teema on täna jälle päevakorral. Valitus plaanib sõiduautosid hakata maksustama erinevate uute maksude ja tasudega. Räägitakse nii ühekordsest registreerimistasust kui ka võimuse järgi makstavast erakasutuse maksustamisest. Praegu on need mõtted veel idee tasandil. Küll aga on mõistlik üle korrata, mis moodi praegu sõiduautode erakasutust maksustakse, kirjutab Leinonen.
Rahandusminister Sven Sester on saatnud suurele hulgale osapooltele kooskõlastamiseks vastastikuste kindlustusseltside seaduse väljatöötamiskavatsuse; Eesti on üks vähestest Euroopa Liidu (EL) riikidest, kus säärane ettevõtlusvorm lubatud pole.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes