Toetused
Esmaspäev, 11 September 2017 14:55

Töötukassa statistika augustis 2017

Augustikuu lõpu seisuga oli töötuna registreeritud 29 440 inimest, mis moodustab 16-aastasest kuni pensioniealisest tööjõust 4,6%. Kui üldjuhul suvekuudel registreeritud töötuse määr langeb, siis tänavu on alates maist töötuse määr püsinud töövõimereformi mõjul stabiilsena.
Esmaspäev, 11 September 2017 12:35

Uuring: naiste aktiivsus ettevõtluses on kasvanud

Rahvusvahelise ettevõtlusuuringu GEM (Global Entrepreneurship Monitor) värskest eriraportist selgub, et Eestis on oluliselt kasvanud naiste ettevõtlusaktiivsus.
Sel nädalal Tallinnas peetava noorte audiitorite konverents keskendub digitehnoloogia kasutamisele.
Esmaspäev, 11 September 2017 12:22

Juulis kasvas import enam kui eksport

Kaupade eksport kasvas 2017. aasta juulis võrreldes eelmise aasta juuliga 6% ja import 9%, teatab Statistikaamet. Impordi kasvu toetas metalli ja metalltoodete ning transpordivahendite sisseveo suurenemine.
Esmaspäev, 11 September 2017 11:30

Magustatud joogi maksu eelnõus on hulk probleeme

Ettevõtjate esindusorganisatsioonide hinnangul on 11. septembril riigikogu rahanduskomisjonis taas arutlemisele tulevas magustatud joogi maksu seaduse eelnõus mitmeid probleeme. Rahanduskomisjonile saadetud kirjas esitasid nad mitmeid küsimusi seoses seaduse rakendamisega ning nende hinnangul tuleks eelnõu menetlemisega jätkata alles siis, kui nimetatud probleemid on lahendatud või maksust üldse loobuda.
Esmaspäev, 11 September 2017 11:09

Kas kontori klaasseinad tuleb kuidagi tähistada?

Kolisime uude kontorisse, kus on palju maast laeni klaasist seinu ja klaasuksi. Seintel ja ustel ei ole märke peal ja juba olen mina ise ja ka paar kolleegi vastu seina kõndinud. Õnneks keegi väga viga ei ole saanud. Kas tööandja peaks need uksed ja seinad märgistama? Olen teistes kontorites näinud, et klaasist seintele ja ustele on kleebitud punaseid ja rohelisi ringe.
Euroopa Komisjon vastas europarlamendi liikme Urmas Paeti arupärimisele Tallinna–Helsingi tunneli võimaliku rahastamise kohta, et selleks on enne vaja lõpule viia Rail Balticu projekt, ilma milleta pole kahe pealinna vaheline püsiühendus majanduslikult elujõuline.
Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus (TEHIK) koos haigekassa ja sotsiaalministeeriumiga töötab seoses ID-kaartide võimaliku turvariskiga välja uued autentimisvõimalused e-tervise teenuste kasutajatele.
Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) uudisteportaali andmetel toob kinnisvarafondide valitseja Eften Capital oma valitsetava fondi Eften Real Estate Fund III oktoobris börsile.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes