Majandus ja äri
Esmaspäev, 25 September 2017 17:01

Summeeritud tööaja arvestus

Läksin uude töökohta tööle ning sain töögraafiku. Graafikus olen tööl korrapäratult ning ka tööpäevad langevad nädalavahetustele. Töötunde tundub samuti palju olevat. Kas nii võib?
Sotsiaalministeerium tunnistab, et töötuskindlustushüvitise suuruse arvutamisel võib tekkida ebaõiglane olukord, kui inimene on kasvõi lühikest aega töötanud mõnes teises Euroopa riigis.
Viljandi Maanaiste Ühenduse hinnangul ei ole naiste tugikeskuse teenuse ostmine erafirmadelt senisest tunduvalt väiksema raha eest jätkusuutlik ja kvaliteetne.
Alates 1. jaanuarist 2018 muutub tulumaksu kinnipidamisel igakuise maksuvaba tulu arvestamine, kirjutab maksu- ja tolliamet oma kodulehel.
Eesti Arstide Liit ei ole nõus kavandatavate piirangutega haigekassa nõukogu liikmete nimetamisel ja tegi ettepaneku nimetada nõukogu meditsiinilise pädevuse suurendamiseks sinna vähemalt kaks arsti.
Tehnika areneb kiires tempos ja see tähendab, et ka õigusloome peab katsuma sellega sammu pidada, kirjutavad Triniti advokaadid Karmen Turk ja Maarja Pild profiblogis.
Eestis on üle rahvusvahelise piirmääraga riigihangete korraldus kahe viimase aastaga oluliselt paranenud ja oli möödunud aastal Euroopa Liidu (EL) riikide seas üks parimaid, selgub Euroopa Komisjoni avaldatud EL ühtse turu tulemustabelist (Single Market Scoreboard).
Euroopa Liidu (EL) ja USA esindajad allkirjastasid reedel Washingtonis kahepoolse leppe, mis puudutab kindlustuse ja edasikindlustuse usaldatavusnõudeid ning nende täitmise järelevalvet, edastas rahandusministeerium.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes