Neljapäev, 24 Mai 2018 10:58

Eestis tegutsevad Ukraina ettevõtted moodustavad äriliidu

Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)
Eestis tegutsevad Ukraina ettevõtted asutavad Eestis äriliidu, et osutada abi Ukraina ettevõtetel Eesti turule sisenemiseks.

"Liit hakkab Ukraina ärile osutama abi Eesti turule sisenemiseks," ütles liidu asutamist eestvedava õigusbüroo Ilyashev ja Partnerid juhtivpartner Mihhail Ilyashev pressiteate vahendusel.

Ilyashevi sõnul ühendab liit neid ettevõtteid, mille asutajad on Ukraina investorid, kelle majandustegevus on Eestis. Asutajad kavatsevad korraldada liidu asutamiskoosoleku enne sügise ärihooaja algust.

Ukraina kodanikud registreerisid Eestis kõige rohkem ettevõtteid e-residentsuse programmi raames, märgitakse teadaandes. Eesti digitaalse ID-kaardi abil Ukraina ettevõtjad olid loonud juba rohkem kui 450 ettevõtet, mis on rohkem kui ettevõtjad Saksamaalt ja Soomest.  Eesti e-residenti kaarte on saanud enam kui 4200 ukrainlast.

Ilyashev & Partners õigusbüroo asutati 1997. aastal. Büroo kontorites Kiievis, Harkovis, Dnipros, Simferopolis, Moskvas ja Tallinnas töötab üle 120 inimest. Ilyashev & Partners tegutseb Eestis alates 2016. aastast.

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.


Rubriigi Majandus ja äri viimased uudised

Sellest osast leiate te uudiseid Eesti äri ja majanduse teemal

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes