Neljapäev, 24 Mai 2018 10:58

Eestis tegutsevad Ukraina ettevõtted moodustavad äriliidu

Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)
Eestis tegutsevad Ukraina ettevõtted asutavad Eestis äriliidu, et osutada abi Ukraina ettevõtetel Eesti turule sisenemiseks.

"Liit hakkab Ukraina ärile osutama abi Eesti turule sisenemiseks," ütles liidu asutamist eestvedava õigusbüroo Ilyashev ja Partnerid juhtivpartner Mihhail Ilyashev pressiteate vahendusel.

Ilyashevi sõnul ühendab liit neid ettevõtteid, mille asutajad on Ukraina investorid, kelle majandustegevus on Eestis. Asutajad kavatsevad korraldada liidu asutamiskoosoleku enne sügise ärihooaja algust.

Ukraina kodanikud registreerisid Eestis kõige rohkem ettevõtteid e-residentsuse programmi raames, märgitakse teadaandes. Eesti digitaalse ID-kaardi abil Ukraina ettevõtjad olid loonud juba rohkem kui 450 ettevõtet, mis on rohkem kui ettevõtjad Saksamaalt ja Soomest.  Eesti e-residenti kaarte on saanud enam kui 4200 ukrainlast.

Ilyashev & Partners õigusbüroo asutati 1997. aastal. Büroo kontorites Kiievis, Harkovis, Dnipros, Simferopolis, Moskvas ja Tallinnas töötab üle 120 inimest. Ilyashev & Partners tegutseb Eestis alates 2016. aastast.

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.


Rubriigi Majandus ja äri viimased uudised

Sellest osast leiate te uudiseid Eesti äri ja majanduse teemal

 • Vabade töökohtade määr langes esimeses kvartalis euroalal vaid Eestis
  Euroala vabade töökohtade määr kasvas esimeses kvartalis võrreldes neljandaga 0,1 protsendipunkti 2,1 protsendi, ainuke riik kus see kvartalivõrdluses langes oli 0,1 protsendipunktiga Eesti.
 • Keskpangad karmistavad rahapoliitikat
  Keskpangad karmistavad rahapoliitikat

  Lõppeval nädalal langetati olulisi rahapoliitilisi otsuseid nii siin-, kui sealpool Atlandi ookeani. Pärast mitmeid aastaid on tekkimas lootus, et raha omanikud selle välja laenamise eest ka intressi võivad küsida. Vähemasti Euroopas näib aga aina tõenäolisem, et majandustsükkel jõuab enne intressimäärade mõistlikule tasemele jõudmist pöörduda.

 • Pindi: uusarenduste turg liigub 3000 tehingu graafikus
  Kinnisvarabüroo Pindi Kinnisvara müügipartneri Peep Soomani sõnul tehakse tänavu Tallinna ja Harjumaa uute korterite turul tõenäoliselt rekordilised 3000 tehingut.
 • Euroopa Keskpank võttis kindlama suuna rahapoliitika normaliseerimiseks
  Euroopa Keskpank võttis kindlama suuna rahapoliitika normaliseerimiseks Euroopa Keskpanga Nõukogu eilne rahapoliitika otsus selle aasta lõpus varaostuprogrammi lõpetamise ja keskpanga intressimäärade tõstmise kohta järgmisel aastal oli üldjoontes ootuspärane. Kuni septembrini jätkatakse varaostuprogrammi 30 miljardi euroga kuus. Seejärel vähendatakse 15 miljardile ning aasta lõpus lõpetatakse täielikult. Samas täpsustas keskpank, et selline rahapoliitika muudatus sõltub sellest, mida näitavad jooksvalt uuenevad makronumbrid euroala majandusolukorra ja selle inflatsiooni väljavaate kohta. Kokkuvõttes oli EKP oma eelteavituses väga ettevaatlik.
 • Eesti inflatsioon oli mais euroala kiireim
  Eesti inflatsioon oli mais 3,1 protsendi tasemel euroala kiireim ning Euroopa Liidus tervikuna oli see kiirem vaid 4,6 protsenti Rumeenias.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes