Neljapäev, 12 Oktoober 2017 13:47

KPMG Eesti üksus liitub Põhjamaade regiooniga

Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)
Ärinõustamisettevõte KPMG Baltics OÜ liitub KPMG Põhjamaade regiooniga, et pakkuda Eesti ettevõtetele uusi teenuseid ja toetada Eesti ärimaailma integratsiooni Põhjamaadega.

KPMG Baltics OÜ juhatuse esimees Andris Jegers ütles pressiteate vahendusel, et KPMG äriteenus eristub Kesk- ja Ida-Euroopa võrgustikesse kuuluvatest konkurentidest nüüd selge võimekusega kaasata keerulisemate nõustamisprojektide ja tehingute teostamisse kohalikku äri paremini tajuvaid Põhjamaade konsultante. "Saame pakkuda eristuva väärtusega auditit ja nõustamist ning uusi tulevikule orienteeritud äriteenuseid," lisas Jegers.

Jegersi sõnul saab KPMG senisest paremini pakkuda Eesti juhtivatele ettevõtetele maailma tipptaset mitmetes olemasolevates ja uutes teenusevaldkondades. Näiteks on Soome KPMG-l selge liidripositsioon küberturvalisuse alal ja ka muudes IT-nõustamise valdkondades.

"Kuna valdav osa Eesti edukaimatest ettevõtetest on nii ekspordi kui investeeringute vallas üha tihedamalt seotud Põhjamaadega, püüame olla sel suunal nii täna kui tulevikus neile eelistatud nõuandjaks," märkis Jegers.

Neljapäeval sõlmitud kokkuleppega omandab Soome ettevõtte KPMG Oy Ab osaluse KPMG Baltics OÜ-s ning ettevõtted hakkavad toimima ühise partnerlusena. Eesti ettevõtte juhtimises ja struktuuris tehinguga seoses muutusi ei toimu.

KPMG Eesti äriühingute 30. septembril 2017 lõppenud majandusaasta kogukäive ületas 6 miljonit eurot.

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.


Rubriigi Majandus ja äri viimased uudised

Sellest osast leiate te uudiseid Eesti äri ja majanduse teemal

 • Eesti tööjõukulude kasv oli neljandas kvartalis üks EL-i suurimaid
  Eesti tööjõukulude kasv oli neljandas kvartalis 8,2 protsendiga üks Euroopa Liidu suurimaid; Eestist enam kasvas see neljas liikmesriigis.
 • Auka: Eestis võib mobiilimaksete arv aastaga hüppeliselt kasvada
  Finantstehnoloogiaettevõtte Auka asutaja ja tegevjuhi Daniel Döderleini hinnangul võib Eesti mobiilimaksete turul lähima aasta jooksul oodata suuremat hüpet, mille tagajärjel hakkab üha enam eestlasi mobiliimakse teenust kasutama.
 • Euroala inflatsioon aeglustus veebruaris 1,1 protsendile
  Euroala aastane inflatsioon aeglustus veebruaris jaanuari 1,3 protsendilt 1,1 protsendile, kaugenedes veelgi Euroopa Keskpanga (ECB) 2-protsendilisest eesmärgist.
 • Panganduseksperdid: kaarditehingute käibed langevad ja domineerima hakkavad mobiilimaksed
  Eesti panganduseksperdid ja finantstehnoloogiaettevõtete esindajad tõdesid 15. märtsil toimunud ühisel seminaril, et Eestil on suurepärased eeldused, et saada tulevikus Euroopa edukaimaks riigiks mobiilimaksete rakendamisel, kuid võidujooks parima lahenduse loomiseks on alles alanud, kirjutab kommunikatsioonibüroo Hamburg ja Partnerid.
 • 2018. aasta jaanuaris oli jooksevkonto tasakaalu lähedal
  Kiirhinnangu1 põhjal oli Eesti maksebilansi jooksevkonto 2018. aasta jaanuaris 2 miljoni euroga väikeses miinuses. Kaupade ja teenuste konto ülejääk jäi aastatagusele tasemele ja oli 26 miljonit eurot. Kaubaeksport kasvas 6% ja -import 10%. Kaubaimpordi kiirema kasvu tõttu suurenes kaupade konto puudujääk 2017. aasta jaanuariga võrreldes 47 miljoni euro võrra ja oli 120 miljonit eurot. Teenuste konto ülejääk suurenes aastaga 47 miljoni euro võrra ja ulatus 146 miljoni euroni. Teenuste eksport kasvas 17% ja import 8%. Investeerimistulude ja jooksevülekannete ehk esmase ja teisese tulu netoväljavool kokku suurenes aastaga 5 miljoni euro võrra ja oli 28 miljonit eurot.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes