tellimine 938x200 apple ee gif fixed
Neljapäev, 12 Oktoober 2017 13:47

KPMG Eesti üksus liitub Põhjamaade regiooniga

Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)
Ärinõustamisettevõte KPMG Baltics OÜ liitub KPMG Põhjamaade regiooniga, et pakkuda Eesti ettevõtetele uusi teenuseid ja toetada Eesti ärimaailma integratsiooni Põhjamaadega.

KPMG Baltics OÜ juhatuse esimees Andris Jegers ütles pressiteate vahendusel, et KPMG äriteenus eristub Kesk- ja Ida-Euroopa võrgustikesse kuuluvatest konkurentidest nüüd selge võimekusega kaasata keerulisemate nõustamisprojektide ja tehingute teostamisse kohalikku äri paremini tajuvaid Põhjamaade konsultante. "Saame pakkuda eristuva väärtusega auditit ja nõustamist ning uusi tulevikule orienteeritud äriteenuseid," lisas Jegers.

Jegersi sõnul saab KPMG senisest paremini pakkuda Eesti juhtivatele ettevõtetele maailma tipptaset mitmetes olemasolevates ja uutes teenusevaldkondades. Näiteks on Soome KPMG-l selge liidripositsioon küberturvalisuse alal ja ka muudes IT-nõustamise valdkondades.

"Kuna valdav osa Eesti edukaimatest ettevõtetest on nii ekspordi kui investeeringute vallas üha tihedamalt seotud Põhjamaadega, püüame olla sel suunal nii täna kui tulevikus neile eelistatud nõuandjaks," märkis Jegers.

Neljapäeval sõlmitud kokkuleppega omandab Soome ettevõtte KPMG Oy Ab osaluse KPMG Baltics OÜ-s ning ettevõtted hakkavad toimima ühise partnerlusena. Eesti ettevõtte juhtimises ja struktuuris tehinguga seoses muutusi ei toimu.

KPMG Eesti äriühingute 30. septembril 2017 lõppenud majandusaasta kogukäive ületas 6 miljonit eurot.

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.


Rubriigi Majandus ja äri viimased uudised

Sellest osast leiate te uudiseid Eesti äri ja majanduse teemal

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes