tellimine 938x200 apple ee gif fixed
Esmaspäev, 13 Veebruar 2017 11:08

Keskkonnaprogrammi 2017.a taotlusvoor

Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)

KIK kuulutab välja 2017.a taotlusvooru, mille kogueelarve on 15 miljonit eurot.

Taotluste esitamise tähtaeg on 27.veebruar 2017. Toetust saab taotleda 9 programmis ning vaid osade määruses nr 13 nimetatud tegevuste rahastamiseks. Tulenevalt keskkonnaministeeriumi ettepanekust ja KIKi nõukogu otsusest saab taotleda toetust järgmiste tegevuste rahastamiseks:

 • Vooru eelarve 450 000 eurot.
 • Toetust saab taotleda järgmiste tegevuste rahastamiseks määruse nr 13 § 61:


    § 61 lg 2 p 7) kliimamuutustega, saasteainete kaugleviga, osoonikihi kaitsega ja välisõhu kvaliteediga seotud rakendusuuringute ja analüüside koostamiseks ning nimetatud valdkondadest ülevaate andmiseks avalikkusele (määrus);
    § 61 lg 3 p 2) rakendusuuringute teostamiseks keskkonnasõbralikumatele mootorsõidukitele soodustuse tegemise võimalikkusest;
    § 61 lg 3 p 3) teise ja kolmanda põlvkonna biokütuste kasutamise rakendusuuringuteks;
    § 61 lg 4 p 4) kiirgusmõõtmiste meetodite ühtlustamiseks ja akrediteerimiseks.

Muudatuste kirjeldus ja juhised taotlejale: uuringute koostamiseks toetuse taotlemisel tuleb projekti idee läbi arutada vastava valdkonna vastutava ametiasutusega ning küsida taotlusele lisamiseks toetuskiri, mis kinnitab, et projekti planeeritavate tulemuste järele on tegelik sisuline vajadus ning uuringus, tegevuskavas, teadustöös planeeritavad tegevused on selleks kohased.

Ülevaade kõigist 2017.a avatud taotlusvoorust rahastatavatest valdkondadest ja tegevustest SIIN.

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.


Rubriigi Toetused viimased uudised

Sellest osast leiate te uudiseid eesti ja välistoetuste teemal

 • Noortalunikud saavad PRIAst toetust taotleda
  Alates 13. augustist saavad põllumajandusega alustavad noored ettevõtjad PRIA elektroonilises kliendiportaalis eeltäita taotlusi  Maaelu arengukava 2014-2020 noortaluniku toetuse saamiseks. 20.-27. augustil tuleb taotlused e-PRIAs ära esitada.
 • Palo allkirjastas tootearenduse toetuse tööstusettevõtetele
  Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo allkirjastas tootearenduse toetuse, mille eesmärk on anda väikese ja keskmise suurusega tööstusettevõtetele võimalus arendada riigi toel uusi tooteid ja teenuseid ning kasvatada lisandväärtust ja eksporti juba väljakujunenud sihtriikides.
 • Riik hakkab toetama töötleva tööstuse automatiseerimist
  Riik hakkab andma töötleva tööstuse ettevõtetele toetust digitaliseerimise ja automatiseerimise diagnostika läbiviimiseks.
 • KIK avab 20 miljoni eurose taotlusvooru tänavavalgustuse projektidele
  Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) alustab 27. juulil taotluste vastuvõtmist tänavavalgustuse taristu renoveerimise teise taotlusvooru, mille eelarve on 20 miljonit eurot ning ühe projekti maksimaalne toetus 3 miljonit eurot.
 • EAS-i riiklikele ühisstendidele lisandub välismessi toetus

  Kui siiani on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) toetanud ettevõtete osalemist välismessidel riiklikel ühisstendidel, siis alates 16. juulist saavad ettevõtted lisaks taotleda kuni 50 000 eurot riigi tuge eraldi messiboksi väljapanemiseks; meetme eelarve on 2 miljonit eurot.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes