Reede, 13 Oktoober 2017 13:52

Töötukassa sõlmis koostööleppe Jõgeva Haiglaga

Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)
Reedel allkirjastasid Eesti Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Sihtasutus Jõgeva Haigla juhatuse liige Peep Põdder Jõgeval koostööleppe.

"Sihtasutus Jõgeva Haigla on väga oluline piirkonna tööandja, mis on erinevate vabade töökohtade täitmiseks kasutanud töötukassa abi, hoidnud sidet ja kasutanud vajadusel töötukassa teenuseid inimeste tööle võtmiseks," ütles töötukassa Jõgevamaa osakonna juhataja Liina Võsaste pressiteate vahendusel.

"Haigla on olnud koostööaldis töötukassa klientidele võimaluste ning väljaõppe pakkumisel. Head meelt teeb, et tööandja on avatud suhtumisega ka vähenenud töövõimega inimeste koolitamisel ja värbamisel. Lisaks eeltoodule on meil olnud tihe koostöö töötavatele inimestele kutseõppe pakkumisel ennetavate meetmete raames," lisas ta.

"Hindame tööandja koostööd tööjõu värbamisel, sobivate tööülesannete väljaselgitamisel ning väljaõppe pakkumisel tööandjale vajalike oskuste omandamiseks," kõneles Võsaste

Jõgeva haiglas pakutakse haiglaravi teenust 2003. aastast ning haigla on maakonna elanikele oluline tervise- ja hoolekandeasutus. Haigla on tööandjaks üle 160 töötajale.

Reedel sõlmitud lepe on töötukassa jaoks 33 sedalaadi leping. Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.


Rubriigi Tööturg viimased uudised

Sellest osast leiate te uudiseid tööturu ja tööõiguse teemal

 • Järgmise aasta alampalk tõuseb tõenäoliselt 500 euroni
  Ametiühingute keskliit ja tööandjate keskliit jõuavad alampalga läbirääkimistes kokkuleppele ilmselt 25. oktoobril, tõenäoliselt tõuseb alampalk järgmisest aastast 500 euroni.
 • Belgia minister: leppeta Brexit võib viia EL-ist 1,2 miljonit töökohta
  Euroopa Liit võib kaotada 1,2 miljonit töökohta, kui Suurbritannia lahkub liidust ilma kokkuleppeta, ütles Belgia majandusminister reedel, hoiatades, et tema riigile oleks sellel "katastroofiline" mõju.
 • Ka nädalavahetustel peab olema tagatud ohutu töö ehitusplatsidel
  Tööinspektsioon kontrollis tööohutust ning töötingimustest teavitamist ehitusobjektidel. Kontrolliti 18 ehitusobjekti, tuvastati 14 rikkumist ning algatati järelevalvemenetlus tööandjate suhtes, kes olid jätnud tööregistrisse kandmata või lähetamise teatise esitamata 17 välismaalase kohta.
 • Balti riikide esimene ühine online-töömess toob virtuaalselt kohale 40 tööandjat
  Täna toimub portaalis https://www.europeanjobdays.eu/en/events/fast-track-career-baltics esimene Balti riikide ühine online-töömess. Messi korraldavad kõigi kolme riigi tööturuasutused, Eestis on kaasatud ka EAS-i programm WorkInEstonia.

  Messil osaleb 40 tööandjat Eestist, Lätist ja Leedust, kõigi kolme riigi tööturuasutused ja EURES-e nõustajad. Esindatud on peamiselt info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, tootmise, tööstuse, laonduse ja HoReCa sektori ettevõtted. Kokku on neil pakkuda mitusada töökohta nimetatud valdkondades. Tänahommikuse seisuga oli end messil osalejaks märkinud ligi 700 tööotsijat nii Euroopa Liidu riikidest kui mujaltki. Messi kodulehte on seni kõige enam külastatud Ukrainast, suur huvi on olnud ka Rumeeniast ja Portugalist.

  Eesti Töötukassa EURES-e peaspetsialist ja online messi projektijuht Jaanus Valdmaa tõdeb, et nii tööandjate kui tööotsijate huvi messi vastu kasvab. „Hea on öelda, et tööandjad ja tööotsijad kasutavat uudset messiformaati üha enam. Virtuaalne mess on mugav viis välistööjõudu – kellest üle kahe kolmandiku on kõrgharidusega – värvata ning oma ettevõtte seisukohalt tööturu hetkeseisu kaardistada,“ lisas Valdmaa.

  Mess toimub täna kell 11 – 15 Euroopa Komisjoni loodud online-messide platvormil: https://www.europeanjobdays.eu/en/events/fast-track-career-baltics. Kogu messi vältel saavad tööotsijad osalevate tööandjatega internetivestluse vahendusel suhelda ning jälgida messiprogrammi, mis tutvustab Balti riike kui töötamise sihtkohta ning messil osalevaid tööandjaid.
 • HKScani töötajad pöördusid riikliku lepitaja poole
  Tööseisakuga tööandjalt kõrgemat töötasu nõudnud HKScan kontserni kuuluva Rakvere lihatööstuse tapamaja töötajad pöördusid töötüli lahendamiseks riikliku lepitaja poole.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes