Neljapäev, 19 Oktoober 2017 11:46

Õigusapteek annab neljapäeval Mustamäel õigusnõu

Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)
Eesti Juristide Liit koostöös Tallinna linnavalitsusega korraldab 19. oktoobril algusega kell 10 Mustamäel kultuurikeskuses Kaja tasuta õigusabi päeva Õigusapteek.

Õigusabi annavad erinevate valdkondade juristid ja ükski küsija ei jää abita, teatas linnavalitsus BNS-ile. Nõu saab perekonnaõiguse, elatisrahade nõuete, pärimisõiguse, notaritoimingute, töölepingu seaduse ja töövaidluste lahendamise vallas.

Samuti saab nõu saab ka korteriühistute problemaatika, täitemenetluse rakendamise, väärteomenetluste ja munitsipaalpolitsei vaidluste, tarbijakaitse probleemide ja vaidluste, maksuõiguse, kohtusse pöördumise, kohalike omavalitsuse ja riigiasutustega suhtlemise ning dokumentide vormistamise ning lepingu- ja võlaõiguse alal.

Eelnev registreerimine ei ole vajalik, õigusabi antakse elava järjekorra alusel. Oodatud on kõik abivajajad, tagatud on nii eesti- kui ka venekeelne tasuta õigusnõu.

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.


Rubriigi Ühiskond viimased uudised

Sellest osast leiate te uudiseid ühiskonna, inimeste ja poliitika teemal

 • Ratas: „Eesti 2035“ lubab valimistsüklitest pikemat planeerimist
  Strateegia „Eesti 2035“, mille koostamise avaseminar peeti 20. juunil, annab võimaluse vaadata riigi arengut pikemas perspektiivis kui üks valimistsükkel või koalitsioonileping, ütles seminaril esinenud peaminister Jüri Ratas.
 • Advokaadid hakkavad tulevikus nõustama kliente üle videosilla
  Justiitsministeerium plaanib luua advokaatidele klientidele videosilla abil teenuse pakkumiseks virtuaalruumi, milles saab pidada nõustamiskonverentse ning seeläbi vähendada hüvitatavaid sõidukulusid.
 • Eesti autoga välismaale
  Eesti autoga välismaale Eesti inimesed armastavad reisida välismaal oma autoga, paljud sõidavad ka autoga võõrsile tööle. Mullu registreeriti aga Eesti liikluskindlustuse registris 3200 juhtumit välismaal, mis põhjustati Eesti sõidukiga.
 • Kuidas poekassast sularaha välja võtta?
  Alates maikuu lõpust pakub kauplustekett Coop koostöös Swedbankiga võimalust võtta üle Eesti 130 poekassast sularaha välja. Suve lõpuks on kavas teenusega liita veel vähemalt sama palju kaupluseid üle Eesti. Kaart ja nimekiri sularaha väljastavate Coopi kaupluste asukohtadega https://www.coop.ee/sula. Kui Sinu kodupoodi praegu nimekirjas ei ole, ole mureta, sest paari kuu jooksul hakatakse sularahateenust pakkuma kõikides Coopi kauplustes üle Eesti.
 • Eesti teadus saab Euroopa majanduspiirkonna programmist üle 8 miljoni
  Eesti, Islandi, Liechtensteini ja Norra vahel allkirjastati 18. juunil programmileping rohkem kui 8 miljoni euro Euroopa majanduspiirkonna finantsmehhanismide toetuse kasutamiseks teaduse ja kõrghariduse koostööprojektide elluviimisel.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes