Viimati tuli Haljase kaasuses otsus novembri lõpus, kui Tallina ringkonnakohtus jättis süüdimõistmise jõusse, kuid muutis karistamistingimusi süüaluste jaoks ebasoodsamaks. Kui esimese astme kohus oli määranud süüalustele rahalised karistused osaliselt tingimisi, siis ringkonnakohus nõustus prokuratuuriga ja leidis, et kohtualustel tuleb karistussummad reaalselt tasuda. Ühtlasi leidis ringkonnakohus, et kohtus süüdi jäänud juriidilisel isikul tuleb talle määratud karistusumma korraga tasuda, samas kui Harju maakohus oli eelnevalt andnud võimaluse teha seda ositi.
Muus osas jättis ringkonnakohus maakohtu otsuse jõusse, muuhulgas jäid rahuldamata kaitsjate taotlused süüalused õigeks mõista. Kuna eile ei võtnud Riigikohus kaitsjate kassatsioonkaebuseid menetlusse, jõustus süüdimõistmine lõplikult.
Harju maakohus karistas mullu augusti lõpus Haljase üht juhti Marina Piperali 4070 euro suuruse rahalise karistusega, millest 1000 tuli kohe tasuda, ülejäänu mõistis aga kohus tingimisi kolmeaastase katseajaga. Ka Haljase teise juhi Bruno Pärna puhul leidis maakohus, et mehele määratud 4960-eurosest karistusest tuleb tal kohe tasuda 1000 eurot, ülejäänud kanda aga tingimisi sarmaselt Piperaliga. AS-ile Haljas määras kohus 20 000-eurose rahalise karistuse.
Süüdistuse järgi tegi Haljase juhtkond Eesti ühe suurima kaubandusketi ostujuhile ettepaneku, et viimane loobub nõudmast kauplusteketis müüdavatele Haljase mittealkohoolsetele jookidele täiendavat hinnasoodustust, vastutasuks maksab aga hulgifirma ostujuhile igakuiselt kindla rahasumma, mis sõltunuks Haljase tarnitavate mahlade ja muude jookide läbimüügist.
Pakutud tehingu tulemusena saanuks ostujuht iga müüdud kaubaühiku pealt 0,5 kuni 1 eurosenti.