Advokaadibüroo Biin ja Biin

  biin&biin-188.png

  Advokaadibüroo Biin ja Biin on asutatud 2014. aastal vandeadvokaat Leino Biini ja vandeadvokaat Alan Biini poolt eesmärgiga pakkuda klientidele eraõiguse ja haldusõiguse valdkonnas kvaliteetset ning kliendi huve parimal viisil esindavat õigusabi.

  http://www.biin.ee/

  Büroo asutaja vandeadvokaat Leino Biin on pidanud omanimelist advokaadibürood alates 1992. aastast. 2003. aastal liitus büroo meeskonnaga vandeadvokaat Alan Biin. Aastatel 2010–2014 tegutsesime partneritena teises advokaadibüroos, kuid alates 1. juulist 2014 jätkame oma klientide teenindamist omanimelises advokaadibüroos.

  Meie büroo advokaatidel on üle 35 aasta pikkune töötamise kogemus, mistõttu on meil kogemusi erinevate kaasustega ning põhjalike kogemuste ja teadmiste pinnalt saame anda kliendile asjatundlikku õigusabi. Kogemusi ja teadmisi anname edasi meie noortele kolleegidele, et tagada klientide kõrgetasemeline teenindamine ka edaspidi.

  Meie klientideks on nii ettevõtted, kohaliku omavalitsuse ja riigiasutused kui ka eraisikud. Oleme keskendunud eelkõige lepinguõigusele, kinnisvaraga seotud küsimustele ning perekonna ja pärimisõigusele.

  Meie eesmärk on leida kliendi probleemile lahendus parimal ja mõistlikumal viisil ilma tarbetu ajakuluta kliendile.

  Kontakt:

  Advokaadibüroo Biin ja Biin

  Pärnu mnt 16
  10141 TALLINN
  Tel: 646 6256
  E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  Koduleht: http://www.biin.ee/

  rup.eekoostööpartner

  Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes