Aasta parim pakkumine! Hinnavõit
Hinnavõit 51% Hinnavõit

Telli pakett ”Raamatupidamisuudised“ 2018. aastaks ja saad kingituseks jõulunumbri ja videoseminari „Majandusaasta aruanne 2017“

Kingituse väärtus 68 eurot!
TELLIN
Hinnavõit
Ühiskond

Teisipäev, 12 Detsember 2017 14:32

LHV Connecti kasutab juba pea 1000 ettevõtet

LHV Connect on API ehk rakendusliidestus, mis ühendab nüüd juba 1000 ettevõtte süsteemid, näiteks majandustarkvara, LHV pangateenustega.
Eesti leibkondade maksekäitumise uuringu kohaselt ei ole Eesti elanike maksekäitumine ning sularaha ja pangakaardi kasutamine viimasel viiel aastal märgatavalt muutunud.
Finantsinspektsiooni juhatuse liikme Andre Nõmme hinnangul mõjub e-residentsuse projekt Eesti majandusele küll positiivselt, kuid seejuures on vaja rohkem hinnata projektiga kaasnevaid riske.
Eesti kulutused sotsiaalkaitsele olid 2015. aastal ühed Euroopa Liidu madalamad, moodustades 16 protsenti sisemajanduse koguproduktist (SKP).
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi (MKM) hinnangul halveneb Eestis teede- ja raudteevõrgu kvaliteet ning saavutamata võivad jääda ka liiklusohutuse eesmärgid juhul, kui transpordivaldkonna rahastamine peaks pärast Euroopa Liidu (EL) 2014–2020 aasta eelarveperioodil…
Turg ei ole täiuslik
Valitsus sai 6. detsembri kabinetiistungil ülevaate riigiasutuste töökohtade pealinnast väljaviimise hetkeseisu kohta. Ministeeriumid on esitanud ettepanekuid kokku üle 1000 riigitöökoha viimiseks üle Eesti kõikidesse maakondadesse. Iga ministeerium esitas oma haldusala…
Teisipäev, 05 Detsember 2017 11:01

Notarite Koda avas elektroonilise apostilliregistri

Notarite Koda avas detsembris apostillide taotlemiseks iseteenindusportaali ja elektroonilise apostilliregistri, mis lihtsustab apostillide taotlemist, väljastamist ja kontrollimist, kiirendab dokumentide riikidevahelist ringlust ning vähendab võltsingute ohtu.
Luminor plaanib välkmaksete teenust pakkuma hakata järgmisel aastal.
Riigikogu põhiseaduskomisjon arutab 5. detsembril valimisringkondade muutmist 2023. aasta valimisteks.
Esmaspäev, 04 Detsember 2017 10:05

SEB alustas 4. detsembrist välkmaksete pakkumist

Alates 4. detsembrist pakub SEB Eesti ja SEB Läti välkmaksete teenust, mis võimaldab teha Euroopa-siseseid ja riigisiseseid kuni 15 000 euro suuruseid ülekandeid ööpäevaringselt mõne sekundiga.
Alates 1. detsembrist saavad pensionärid ning hüvitise saajad eesti.ee portaalist järele vaadata, kas sotsiaalkindlustusamet arvestab nendele pensioni või hüvitise maksmisel tulumaksuvabastusega.
Peaminister Jüri Ratase sõnul on vaja pingutada selleks, et majanduskasv jätkuks ning sellest peavad kasu saama kõik inimesed.
Isejuhtivate sõidukite teedele jõudmine pole ulme vaid täna tähelepanu vajav teema. Eesti “krattlaw” ehk robootikaseaduse eelnõu on teedrajavaks inspiratsiooniks, et üleilmselt inimese ja aina targemaks muutuvate masinate suhteid reguleerida, kirjutab…
Iga viies eestimaalane pelgab töökeskkonnas emotsionaalset väärkohtlemist, mille hulka kuulub näiteks avalik negatiivne tagasiside, selgub Ergo kindlustusseltsi ja Läti uuringufirma SKDS poolt koostatud Baltimaade turvalisuse uuringust.
Eestis mullu tehtud ostutehingutest sooritati 48 protsenti sularahaga, selgub reedel avaldatud Euroopa Keskpanga (ECB) uuringust.
„Eestis on suur hulk inimesi, kes ei suuda ootamatute õigusküsimuste ilmnemisel oma vahenditest õigusnõu küsida või varasema kogemuse puudumise tõttu ei tea, kuhu pöörduda tuleks. Seetõttu pakub justiitsministeerium koostöös Eesti…
Äritarkvarapakkuja Excellent Business Solutions toob koostöös Inforegistriga turule uue teenuse, millega saab hinnata ettevõtete krediidiriske senisest täpsemalt ja saata kõik võlanõuded ühe nupuvajutusega ettevõttest välja võlamenetlustoimingutega tegelevale ettevõttele.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes