Ühiskond

Kaubandusvõrgus müüdavad tooted, mis väidetavalt vähendavad elektromagnetkiirguse mõju, ei täida nendele müüjate poolt omistatud funktsiooni, teatas selliseid tooteid testinud tarbijakaitseamet.
Privaatsusmure tõttu on enam kui pooled tarbijaist jätnud vähemalt korra netipoest ostu sooritamata, kinnitab ülemaailmse nõustamisfirma KPMG rahvusvaheline uuring „Crossing the line“.
Swedbanki elektrooniliste kanalite töös võib seoses hooldusega esineda kolmapäeva öösel vastu neljapäeva häireid.
Kolmapäevast kuuluvad ka riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutuste riikliku registri (RKOARR) andmed e-äriregistri koosseisu.
Maksumaksjate liit kuulutab igal aastal välja maksumaksja sõbra ja maksumaksja vaenlase tiitlite saajad ning ootab mulluse aasta arvestuses kandidaate.
Valgevene president Aleksandr Lukašenko allkirjastas seadluse, millega kaotas viisanõude 80 välisriigi kodanike, sealhulgas Eesti elanike suhtes, edastas riigipea pressiteenistus.
Esmaspäev, 09 Jaanuar 2017 13:34

Riigimetsast toodi 11 500 jõulukuuske

Eesti inimesed tõid lõppenud pühade ajal riigimetsast 11 500 jõulukuuske, mis on umbes 15% rohkem kui eelmisel aastal.
Ravimite õigesti kasutamise hõlbustamiseks on Eestis turustatavate käsimüügiravimite pakendi infolehtede tõlked nüüd kättesaadavad ka vene ja inglise keeles.
Haigekassa kärpis aasta algusest haige lapsega haiglasse tulnud lapsevanemate majutamise eest makstavat summat, kirjutab Eesti Päevaleht.
Neljapäev, 05 Jaanuar 2017 10:39

10+1 asja, mis hakkavad 2017. aastal juhtuma

Me kardame tuleviku sündmusi tublisti rohkem, kui asi väärt on. Ehk kui pärast sündmustele tagasi vaatame, siis tavaliselt ohkame kergendatult: näe, polnudki nii hirmus, tõdeb oma blogis koolitaja Raimo Ülavere.
Teisipäev, 03 Jaanuar 2017 09:20

Haldusreformi esimene etapp oli edukas

Uue aasta saabumisega lõppes haldusreformi esimene ehk kohalike omavalitsuste omaalgatuslike ühinemiste etapp. Reform jätkub valitsuse algatatud ühinemiste etapiga, mille käigus tehakse ühinemisettepanek nendele omavalitsustele, kes tänaseks miinimumsuuruse kriteeriumi ei täida.
Riigi Infosüsteemi Amet (RIA) suurendab alates jaanuari esimesest nädalast kauguuendatavate ID-kaartide hulka 650 000 võrra, millega uuendamist vajavate kaartide arv kasvab ühe miljonini.
Päästeamet hakkab 1. jaanuarist menetlema vaid läbi digitaalse ehitisregistri (EHR) saadetud teatisi ja taotlusi.
Eesti elanikud usaldavad riiklikest institutsioonidest kõige rohkem päästeteenistust, millele järgnevad politsei, kaitsevägi ja kaitseliit, selgub kaitseministeeriumi tellimusel tänavu oktoobris läbi viidud uuringust.
Esmaspäeval, 2. jaanuaril ei ole katkestuse tõttu kasutatavad e-maksuameti ja e-tolli ning selle kaudu ligipääsetavad X-tee teenused ja rakendused, samuti ei ole võimalik teha avalikke päringuid maksu- ja tolliameti infosüsteemidesse.
Kolmapäev, 28 Detsember 2016 09:23

Mida reisikindlustust valides jälgida?

Kuna igal reisikindlustuse pakkujal on aga eri lepingutingimused, siis PZU reisikindlustuse riskijuht Kaja Pukk soovitab SEB Foorumis kindlustuse valimisel lähtuda kõigist lepingutingimustest kui tervikust ehk sellest, milliste riskide vastu ja…
Pühade ajal teevad sideteenuste pakkujad tarbijaile ahvatlevaid pakkumisi mobiilside, interneti- ja teleteenusele, näiteks pakutakse lepinguga kaasa tasuta telefone ja muid soodustusi. Pakkumise vastuvõtmine võib aga tähendada tähtajalist lepingut ning ka…
Teisipäev, 27 Detsember 2016 12:36

Algas kaheeurose mälestusmündi kujunduskonkurss

Eesti Pank kuulutas välja Eesti iseseisvumisele eelnenud sündmustele pühendatud kaheeurose mälestusmündi „Eesti teel iseseisvusele“ kujunduskonkursi.
canadian meds online

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes