Ühiskond

Tänapäeva noored on üha enam huvitatud investeerimismaailmast. Kaspar Papli on üks nendest. Tõuke hakata ise oma investeerimisportfelli kasvatama andis vanemate poolt talle tulevikuks kogutud raha.
Teisipäev, 22 August 2017 09:59

Seitse levinud küsimust kodulaenulepingu kohta

Kodulaenu võtmine on oluline samm. Inimestel, kes igapäevaselt lepingute ja finantsasjadega kokku ei puutu, tekib sellega seoses kindlasti palju küsimusi.
Tahate laenu võtta, aga pole täiesti kindel, kas suudate selle tagasi maksta? Enne kui laenu võtate, vaadake üle järgmised punktid ja kaaluge, kas olete eesootavaks maksekohustuseks valmis.
Üliõpilaste õigusbüroo alustas esmaspäevast tasuta õigusabi osutamist Tallinna linnakantselei teenindussaalis Vabaduse väljak 7 hoones ja Mustamäe linnaosa valitsuses, aadressil A.H.Tammsaare tee 135.
Rahandusministeerium uurib kas sotsiaalkindlustusameti infosüsteemi (SKAIS2) lepingu lõpetamine arendaja Tietoga võib kaasa tuua Euroopa Liidu (EL) struktuurifondidelt raha tagasinõude, kirjutab Eesti Päevaleht.
Alates reedest võib Tartu linnaliinibussides märgata inimesi, kes ühiskaardi valideerimise asemel seisavad bussis, nutitelefon käes, ning teevad märkmeid ja see tähendab, et nad testivad uut piletimüügisüsteemi.
Rail Balticu projekt liitus digitaalse ehitusinformatsiooni modelleerimise ja juhtimise (BIM) deklaratsiooniga, millega antakse lubadus raudteetrassi projekteerimisel digitaalset modelleerimist kasutada.
Neljapäev, 17 August 2017 12:52

Kuidas optimeerida sõiduki kütusekulu?

Nii väike- kui ka keskklassisõidukite oluliseks valikukriteeriumiks on keskmine kütusekulu ja energiasäästlikkus - seda peavad silmas ka autotootjad, kes otsivad üha uusi võimalusi sõidukite keskkonnasõbralikkuse parandamiseks. Rahvusvahelise täisteenusliisingu ettevõtte AVIS…
Juulis tõusid keskmised kuu kulutused tarbekaupadele leibkonna kohta vaid Eestis; Leedus ja Lätis kulutused langesid.
Tegevjuhi pettus ehk CEO pettus seisneb näiliselt tegevjuhi nime alt, vahel isegi “tema” meiliaadressilt kirjade saatmises kas ettevõtte finantsjuhile või raamatupidajale (või töötajale, kes kodulehe andmetel võib olla seotud maksete…
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Swedbank ootavad noori kuni 30-aastaseid (k.a) Eesti ettevõtjaid kandideerima 5000 euro suurusele noore ettevõtja preemiale. Preemia ja aasta noore ettevõtja tiitli annab president Kersti Kaljulaid üle 5.…
Poolte riigifirmade nõukogudes korra majja löönud nimetamiskomitee tõstab konkurentsivõime suurendamiseks nõukogude liikmete palku, kirjutab Eesti Päevaleht.
USA Arengukoostöö Agentuuri (USAID) iga-aastane indeks Ida-Euroopa ja endise Nõukogude Liidu riikide vabaühenduste elujõulisusest paigutab Eesti 2016. aastal toimunu põhjal jätkuvalt esikohale, kuid samas on Eesti regiooni nende riikide seas,…
Rahandusministeerium kuulutas välja riigihanke "Riik kui tööandja", mille eesmärk on riigisektori kui tööandja brändi ja maine kujundamise tegevuskava väljatöötamine, et riigiametid püsiks kvalifitseeritud tööjõule erasektori kõrval piisavalt atraktiivsena.
Alates 15. septembrist 2017 saab riigisisese ja pangasisese makse tegemisel kasutada saaja konto väljal üksnes IBAN- ehk rahvusvahelist kontonumbrit.
Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE kuulutavad teisipäeval välja tööandjate ühisuse, kuhu kuuluvad tööandjad lubavad kohelda vähenenud töövõimega inimesi võrdselt kõigi teiste tööle kandideerijate ja töötajatega.
Esmaspäev, 14 August 2017 11:26

Mis on ostukindlustus?

Ostukindlustus on lihtne viis kindlustada kestvuskaubad, näiteks tehnikavidinad, riided, kodusisustus, spordivarustus jne. Swedbank hüvitab ka juhud, kui olete kogemata rikkunud uue eseme enda süül.
SEB tõstab 14. augustist II ja III samba väljamakselahenduste garanteeritud intressi 0,45-lt protsendilt 0,7-le protsendile, mis on turu üks parimaid. Uus intressimäär kehtib alates 14. augustist sõlmitud SEB Pensionilepingule ja…

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes