Ühiskond

Valitsus andis 20. juuli kabinetiistungil ministeeriumidele suunise töötada välja elamumajanduse tegevuskava väljaspool tõmbekeskusi asuvate tühjade eluruumide probleemide lahendamiseks.
Omniva kaubamärki kasutav riiklik logistikafirma AS Eesti Post hakkab Kakumäel testima klientidele pakkide kättetoimetamist Starship pakirobotite ja Mercedes-Benzi droonide vedamise kaubikuga Robovan.
Telia paigaldas ja uuendas selle aasta esimeses pooles üle Eesti 420 mobiilside tugijaama, mille tulemusena paranes mobiilside kvaliteet kõigis maakondades.
Euroopa Liidu konkurentsivõime ja infotehnoloogia ministrid arutasid teisipäeval Tallinnas, kuidas andmete vaba liikumise abil kasutada paremini ära Euroopa ühtse siseturu potentsiaali.
Euroopa Liidu telekommunikatsiooniministrid allkirjastasid teisipäeval Tallinnas ühisdeklaratsiooni, mille abil kinnitavad valmisolekut edendada Euroopa 5G turgu.
Regionaalhaldusministri Jaak Aabi sõnul on Ida-Virumaa kontekstis 70-80 töökoha puhul juba konkreetselt teada, kuhu nad peagi Tallinnast välja liiguvad, kirjutab Põhjarannik.
LHV Panga investeerimislepinguga klientidel on ligipääs LHV Powertraderi programmile, mis on tänu hiljutisele uuendusele nüüd kättesaadav ka tahvelarvuti või mobiili veebilehitsejat kasutades.
Valitsuse otsus jätta rahastamata Lelle-Pärnu raudteelõigu remont ning lõpetada vedude tellimine alates 2019. aastast on Edelaraudtee hinnangul kahetsusväärne, kuna jätab Eesti ilma terviklikust raudteevõrgustikust.
Tuginedes elanike küsitlusele, kinnitas valitsus otsuse, mille järgi hakkab Setomaa vald kuuluma Võru maakonna koosseisu.
Tartu Ülikoolis (TÜ) kaitstud doktoritöö kohaselt avaldavad ligi pooled Eesti ajalehed märgistamata reklaamtekste ehk hübriidajakirjandust, mis on valdkonna üks suurimaid näitajaid ja toetab demokraatia nõrgenemist.
Reede, 14 Juuli 2017 13:00

Eesti riigivalitsemine on efektiivne

Eesti on avaliku teenistuse tõhususe (CiSE) tänavuses indeksis 31 riigi arvestuses seitsmendal kohal. Eesti edastab mitmeid arenenuid demokraatiaid ning on Ida-Euroopa riikide hulgas esimene. Riikide arvestuses on Eesti esikohal avaliku…
Juunis kasvasid keskmised leibkondade kuu kulutused tarbekaupadele Balti riikides enim Eestis, kus need tõusid maiga võrreldes 2,23 protsenti 506 euroni.
Euroopa Liidu (EL) keskkonnaministrid arutasid neljapäevasel mitteametlikul kohtumisel Tallinnas ökoinnovatsiooni ja jätkusuutlikumale eluviisile ülemineku kiirendamist; ministrite sõnul tuleb jätkusuutlike harjumuste saavutamiseks asendada senine majandusmudel ringmajanduse mudeliga.
Autoliisingu võtmise protsess ei ole keerukas, kuid kasulik on teada, kuidas see täpselt käib, et igas etapis end korrektselt ette valmistada ning detailidega kursis olla. Vaatame lähemalt, milline näeb välja…
Pank annab laenu inimestele, kelle puhul on näha, et nad suudavad saadud raha tagasi maksta. Kuidas see selgub ning kuidas saate tõestada pangale oma maksejõulisust ja head maksekäitumist?
Reede, 14 Juuli 2017 08:31

Aab: Ida-Virumaa on prioriteet

Riigihalduse minister Jaak Aab on täna oma esimesel töövisiidil Ida-Virumaal ning kohtub sealsete ettevõtjate ja omavalitsusjuhtidega. Kohtumiste põhiteemad on piirkonna tulevik ning Ida-Virumaa programm.
Eesti on koos veel seitsme riigiga maailma digitaalse arengu eliidis, selgub USA Tuftsi ülikooli juures tegutseva Fletcheri kooli ja Mastercardi koostöös läbiviidud uuringust.
Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo sõnul on Eesti koos järgmiste Euroopa Liidu Nõukogu eesistujate Bulgaaria ja Austriaga seadnud eesmärgiks jõuda järgmise aasta lõpuks kokkuleppele kõigis digitaalse ühisturu failides.
canadian meds online canadian pharmacy

Liituge meiega sotsiaalv?rgustikes