Toimetuselt

Meil on rõõm teatada, et ilmunud on ajakirja Raamatupidamisuudised uus, 2018. aasta esimene number. Toimetus sai uued numbrid kätte ja peagi jõuavad need lugejateni!
Ilmunud on veebiajakirja Raamatupidamisuudised Pluss 2017. aasta kuues number.
Meil on rõõm teatada, et ilmunud on ajakirja Raamatupidamisuudised uus, 2017. aasta detsembrinumber. Toimetus sai uued numbrid kätte ja peagi jõuavad need lugejateni!
Ilmus ajakirja Raamatupidamisuudised uus, 2017. aasta novembrinumber. Toimetus sai uued numbrid kätte ja peagi jõuavad need lugejateni!
Ilmunud on veebiajakirja Raamatupidamisuudised Pluss 2017. aasta viies number.
Ilmus ajakirja Raamatupidamisuudised uus, 2017. aasta oktoobrinumber. Toimetus sai uued numbrid kätte ja peagi jõuavad need lugejateni!
Ilmunud on veebiajakirja Raamatupidamisuudised Pluss 2017. aasta neljas number.
Ilmus ajakirja Raamatupidamisuudised uus, 2017. aasta septembrinumber. Toimetus sai täna uued numbrid kätte ja peagi jõuavad need lugejateni!
RUP.ee veebiküljele lisandub pidevalt artikleid ja uudiseid. Iga kuu koostatav TOP 5 aitab orienteeruda selles infovoolus ning teha kiiresti kindlaks veebikülje kasutajate seas kõige populaarsemad artiklid.
Ilmunud on veebiajakirja Raamatupidamisuudised Pluss 2017. aasta kolmas number.
Ilmus ajakirja Raamatupidamisuudised 2017. aasta suvenumber. Toimetus sai täna uued numbrid kätte – peagi jõuavad need lugejateni!
RUP.ee veebiküljele lisandub pidevalt artikleid ja uudiseid. Iga kuu koostatav TOP 5 aitab orienteeruda selles infovoolus ning teha kiiresti kindlaks veebikülje kasutajate seas kõige populaarsemad artiklid.
Hea uudis - kõik paketi „Raamatupidamisuudised“ tellijad saavad tänasest esitada maksudega seotud küsimusi Advokaadibüroo ALTERNA spetsialistidele.
Ilmus ajakirja Raamatupidamisuudised 2017. aasta kolmas number. Toimetus sai täna uued numbrid kätte – peagi jõuavad need lugejateni!
Ilmus ajakirja Raamatupidamisuudised 2017. aasta teine number. Toimetus sai täna uued numbrid kätte - varsti jõuavad need lugejateni!
Kolmapäev, 05 Aprill 2017 10:52

Otsime toimetejat!

Tõenäoliselt on raamatupidaja amet parim amet maailmas. Ainult kõige targemad, tublimad ja sihikindlamad inimesed saavad selle tööga suurepäraselt hakkama. Aga mis te arvate, kui lisada oma lemmiktööle värvi juurde? Toimetaja…
Hea uudis - kõik paketi „Raamatupidamisuudised“ tellijad saavad tänasest esitada maksudega seotud küsimusi AS PricewaterhouseCoopers’i (PwC) spetsialistidele. See on lihtne võimalus saada kiiresti olulist teavet. Selleks on vaja veebilehele sisse…
Sõidujagamine on viimasel aastal-paaril tänu nutiseadmetele nii populaarseks muutunud, et klassikalised taksofirmad ajavad ennast tagajalgadele. Eks neid võib muidugi mõista, kui odavam ja mugavam teenus turule tuleb. Ent, kas sõidujagamine…

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes