Neljapäev, 16 August 2018 10:28

Elisa tõstab teenindajate ja müügitöötajate palka ligi 20 protsenti

Hinda seda artiklit
(0 hinnangut)
Telekommunikatsioonifirma Elisa tõstab septembrist pooletuhandel esinduse, telemüügi, teeninduse ja tehnilise halduse töötajal brutopalka keskmiselt 20 protsendi võrra.

Täpsemalt ulatub Elisa eesliini töötajate töötasu septembrist keskmiselt 1300 euroni.  "Eesliini töötaja on esimene, kes meie kliendiga kokku puutub ning anname nii selge signaali, et väärtustame nende tööd kõrgelt,“ ütles Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu pressiteate vahendusel.

Hiiepuu lisas, et Elisa ootab tööle ka noori, kes peale gümnaasiumi lõppu veel täpselt ei tea, mis eriala sooviksid õppida. "Rõõm on näha, et üha rohkem noori huvitubki töövestlusel pigem võimalustest enda arendamiseks ja karjääriredelil tõusmiseks," sõnas ta.

Elisa Eesti AS on Soome Elisa kontserni osa. Ettevõte pakub mobiilside, interneti püsiühenduse ja TV-teenuseid ning pakub ettevõtetele ja avalikul sektorile võrgu- ja IT infrastruktuurilahendusi. Ettevõtte käive oli 2017. aastal 157,9 miljonit eurot. Ettevõttes töötab ligi 1000 töötajat.

Jäta kommentaar

Veendu, et kõik kohustuslik (*) info oleks sisestatud. HTML-i kasutamine pole lubatud.


Rubriigi Tööturg viimased uudised

Sellest osast leiate te uudiseid tööturu ja tööõiguse teemal

 • Eesti pole enam odava tööjõu maa
  Eesti pole enam odava tööjõu maa Ehkki Eesti palgad jäävad Põhja- ja Lääne-Euroopa riikide tasemele tunduvalt alla, on Eesti palgatase võrreldes Kesk- ja Ida-Euroopa riikidega üsna kõrge ning läheneb Lõuna-Euroopa omale. Kõrgem palk tähendab töötegijale suuremat sissetulekut ja mitmekülgsemaid tarbimisvõimalusi. Palgakasv on märk meie edust ja kiirest arengust. Euroopa kõrgema elatustasemega riikidele järelejõudmiseks peavadki siin palgad kasvama.
 • Euroala tööhõive kasvas kolmandas kvartalis aastaga 1,3 protsenti
  Kolmandas kvartalis kasvas euroalas tööhõive aastaga 1,3 protsenti ning kogu Euroopa Liidu arvestuses suurenes näitaja 1,2 protsenti, selgub Eurostati kiirhinnangust.
 • Aeglustuv majanduskasv ja tööjõupuudus

  Tööturu olukord püsib jätkuvalt hea, kuid aeglustuva majanduskasvu tõttu jäi töötajate arv eelmise aasta tasemele. Tööjõupuudusele kiiret leevendust ei ole.

 • Uusi töökohti saaks luua Ida-Virumaal
  Uusi töökohti saaks luua Ida-Virumaal 14. novembril avaldatud tööturu andmed näitavad, et jätkuvalt on tööpuudus madal ja napib vaba tööjõudu. Samas on tööga hõivatud inimeste osakaal Eesti piirkondades väga erinev ja kõige rohkem on ruumi uute töökohtade loomiseks Ida-Virumaal.
 • Leht: TS Laevad kaalub madruste palgatõusuks mehaanikute koondamist
  Suursaarte ja mandri vahel liiklust korraldava TS Laevade juhtkond kaalub laevamehi koondava ametiühingu palganõudmistele vastutulemiseks mehaanikute arvu vähendamist, kirjutab Saarte Hääl.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes