Enamiku inimeste jaoks moodustab töö nende elust kolmandiku, mis moodustab keskmiselt ühe inimese tööelust 90 000 tundi. Seda on palju ja paratamatult defineerib see meid inimestena ja võimendab meie tööalast rolli ning kipub varjutama kõik ülejäänud rollid, mis on samuti olulised," kommenteeris alanud kampaaniat CV.ee turundusjuht Maris Viires. "Soovime panna inimesi mõtlema oma rollide peale laiemalt. Kas see, mida elus tõeliselt oluliseks peame ja väärtustame, on meie igapäevases käitumises näha. Kui on, siis suurepärane. Kui ei ole, siis tõenäoliselt tekitab see rahutust ja rahulolematust, millega on mõistlik teadlikult tegeleda juba täna," lisas Viires.
CV-Online Estonia viis jaanuari lõpul läbi kampaania eesmärki toetava küsitluse, kus osales ühtekokku 543 inimest. Küsitluse vastustest selgus, et lausa 70 protsenti inimestest tunnevad, et igapäevased rollid kannatavad töörolli tõttu. Esines näiteid, kus töö tuleb kaasa ka pereüritustele või tekib paratamatult hetki, kus igapäevased rollid jäävad abikaasa kanda. Igapäevaste rollidena märgiti lisaks töörollile ema või isa rolli, tütre või poja rolli, elukaaslase rolli, sõbra rolli ning iseendana olemise rolli.
Koguni 37 protsenti ei saa endale tööajal tööväliste küsimustega tegelemist lubada. Toodi välja usaldamatust tööandja ja töötaja vahel, ebameeldivat sisekliimat või tööstressi, mis takistab tööajal isikliku eluga tegelemist, kui olukord seda nõuab. 55 protsenti ei saa endale lubada tööpäeva algusest hilisemat saabumist, ja vaid 14 protsenti saavad seda endale lubada lausa väga tihti. 31 protsenti inimestest tunnevad, et nad ei saa olla tööl päris nemad ise.