Kui Euroopas keskmiselt tunnistasid küsitletud noored, et kasutasid internetti viimase seitsme päeva jooksul 5,8 päeval, siis Eestis ütlesid noored, et tegid seda keskmiselt 6,5 päeval. Veel kõrgem oli sama näitaja ainult Taanis, Islandil, Soomes, Hollandis ja Rootsis.
Uuritud 15-16-aastaste noorte seas Eestis poiste ja tüdrukute vahel interneti kasutamise intensiivsuse osas erinevusi ei olnud.
Eesti noored kasutavad internetti Euroopa keskmisest rohkem sotsiaalvõrgustikes suhtlemiseks ja info otsimiseks. Samas keskmisest Euroopa noorest vähem kasutavad Eesti noored internetti info allalaadimiseks ja striimimiseks (voogedastuseks).
Nii nagu Euroopas üldiselt, kasutavad ka Eestis neiud sotsiaalvõrgustikke poistest rohkem. Tüdrukutest oli sotsiaalvõrgustikes regulaarselt ehk vähemalt neljal päeval viimase nädala jooksul 90%, noormeestest 80%.
Samas kasutavad neiud nii Eestis kui Euroopas keskmiselt rohkem internetti ka info otsimiseks ja surfamiseks – seda tegi vähemalt neli korda küsitlusele eelnenud seitsme päeva jooksul 48% poistest ja 58% tüdrukutest.
Noormehed kasutavad internetti aga neidudest ülekaalukalt rohkem mängimiseks, ka mängivad Eesti noored märksa rohkem internetis kui Euroopas keskmiselt.
Eesti noored kasutavad internetti Euroopa noorte keskmisega võrreldes märksa vähem millegi müümiseks või ostmiseks. Kui Euroopas keskmiselt teeb seda regulaarselt 9% noortest, siis Eestis 4%. Eesti poistest kasutab internetti kaubanduslikel eesmärkidel 6% poistest ja 3% neidudest.
Noorte internetis tegutsemise uuringu tulemused olid avaldatud alkoholi ja teiste meelemürkide koolis tarvitamise (ESPAD) 2015. aasta uuringus. Selles küsitleti 34 Euroopa riigi ja USA 15–16-aastaseid noori.